טיולי טרקטורונים בצפון

טיולי טרקטורונים בצפון

אנחנו באנו לכאן לשבור לכם כמה מיתוסים על חופשות, על טיולים בארץ ועל בילויים משפחתיים בחיק הטבע ובכלל. המיתוס הראשון שניגע בו הוא "חופשת צימרים היא חופשה רגועה". האם כך הוא באמת הדבר? זה נתון לחלוטין נתון לבחירתכם. הדבר המצוין בטיול לצימר הוא שאתם נמצאים בלב כל האקשן.

ומה קשור אקשן לחופשה – זהו בדיוק העניין! השהייה הרגועה בצימר בשניים, או עם כל המשפחה, יכולה לקבל תפנית אחרת לגמרי ולצבוע את כל החופשה בצבעים עליזים של פעילות והתרגשות בכל דקה, וזה מה שמציעים טיולי טרקטורונים. נסיעה על טרקטורונים ברחבי הגליל, מסביב לימת הכנרת ואפילו באזור ים המלח יכולה לשדרג את החופשה שלכם אלפי מונים ולתת לכם תחושה של פעילות מגבשת ומקרבת, וגם חוויה חד פעמית שלא תשכחו לעולם, עם הרבה רגעי צחוק והתרגשות, תחושת אתגר והמון אקשן.

המיתוס השני שניגש אליו הוא "חופשה משפחתית פעילה היא טרחה רבה מדי". לפעמים, כאשר יוצאים לחופשה בצימר עם ילדים, יש רצון עז להעסיק אותם ועדיין לצאת בחתיכה אחת מהטיול. המכשולים בדרך לחופשה פעילה עם הילדים הם לכאורה אינסופיים: ראשית, יש לשכנע את הילדים להצטרף אליכם לפעילות, כי אין סיכוי שאתם משחררים אותם לעשות משהו לבד; שנית, יש לנסות ולסגור על פעילות שכולם מרוצים ממנה... וכידוע, במקום שבו יש ארבעה ישראלים דעתנים, יש שמונה דעות לפחות – לכן קשה מאוד למצוא משהו שכולם ייהנו ממנו ויסכימו להשקיע מזמנם בחופשה בשבילו שלישית, יש את עניין הבטיחות – ילדינו הם בבת עינינו ואנחנו לא רוצים לעשות דבר שיסכן אותם, גם בשריטה...

אז הרשו לנו לספר לכם שטיולי טרקטורונים הם הפתרון הטוב ביותר לחופשה משפחתית פעילה. בכל מקום שמעורב בו מנוע שואג ודרכים מאתגרות, הילדים ישמחו להצטרף אליכם. יותר מכך, חברות טרקטורונים רבות מציעות טרקטורונים בנהיגה עצמאית לילדים מעל גיל 14, בהדרכה מלאה ובתנאים בטיחותיים ביותר, כך שתוכלו להעניק לילדיכם, מעבר לחופשה בלתי נשכחת, גם חוויה של עצמאות והישגיות שאין בשום מקום אחר.


מה מציעים טיולי טרקטורונים?
לאחר שבחרתם את חברת הטרקטורונים המועדפת עליכם, תגיעו לשם ותוכלו להתרשם מהנוף שעוד מעט תגמעו ברכב. תיהנו מקבלת פנים חמימה ולבבית כמו שרק ישראלים שורשיים יודעים להעניק, ותכירו את כלי השטח המתקדמים שבהם תצאו עוד מעט למרחבים הפתוחים. אפשרויות כלי השטח בדרך כלל משתנות ממקום למקום, וכוללות טרקטורוני 4 על 4, טרקטורונים יחידים או זוגיים, ריינג'רים לזוג או לשלישיה, ולעתים החברות מציעות גם ג'יפים, ועוד טיולי שטח מסוגים שונים, כמו קיאקים, סוסים וכו'.

לאחר היכרות עם האפשרויות העומדות בפניכם, אתם תצאו לנסיעה בשטח המתחם, נסיעת ניסיון שמלווה במדריך ובהסברי בטיחות. המדריכים הם אנשי שטח ותיקים, מיומנים ושופעי מידע על הרכיבה וגם על הסביבה, ולרוב יוכלו לכוון אתכם למסלולים שמתאימים לכם, לסוג החופשה שלכם ולתחומי העניין שלכם. לאחר מכן תצאו לשטחים הפתוחים, באופן עצמאי או במסגרת מסלולים מובנים ומאורגנים שמוצעים מטעם חברת הטרקטורונים.

מסלולי הרכיבה על טרקטורונים הם מגוונים ביותר, וכולם יוכלו למצוא עניין באחד מהם לפחות, ובדרך כלל ברבים יותר. המסלולים הבסיסיים הם בדרך כלל ברמות קושי שונות, כך שגם רכיבת שטח "רגילה" יכולה תמיד לאתגר יותר ולרגש יותר. גיוון במסלולים אפשר לקבל על ידי שילוב של מסלולי מים, ביקור באתרי עתיקות שארצנו מלאה לעייפה בהם, טיולי לילה רומנטיים לאור ירח וטיולים בעקבות חיות הבר שאפשר לחזות בהן בעזרת המדריכים שיידעו לכוון אתכם למקומות המיוחדים ביותר בסביבת המסלול.

אטרקציה מיוחדת במינה היא טרקטורונים מעופפים – טיסה בטרקטורון מעופף מעל נופי ארצנו אל השקיעה.

מאמרים נוספים